30 березня 2021 року відбулася 8 сесія селищної ради

Дата: 31.03.2021 15:48

30 березня 2021 року відбулася 8 сесія селищної ради на якій розглянуто ряд важливих питань.

Депутати внесли зміни до рішення  ІV сесії селищної ради VIІІ скликання від 23 грудня 2020 року № 33 «Про бюджет Іванівської селищної територіальної громади на 2021 рік». Відповідно до рішення на теплопостачання Агайманської ЗОШ та Іванівського ліцею № 2 спрямувано 500 тис. грн, для оплати за електронергію по школам - 609,1 тис. грн.
    747,9 тис. грн заплановано на заробітну плату працівників ФАПів, 100 тис грн для ФАПів - на медикаменти для невідкладної допомоги. 240,3 тис. грн - на матеріальну допомогу  пільговим категоріям громадян.  923,6 тис. грн - для надання субвенції обл. бюджету для будівництва Іванівської  амбулаторії. На ремонт та утримання доріг скеровано 1888,7 тис. грн.
  На сесії схвалено звіт селищного голови за 2020 рік. Затверджені  селищні програми індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення «Власний дім» на 2021 – 2025 роки, Оздоровлення та відпочинку дітей на 2021-2025 роки. Також затверджена Програма по роботі з обдарованою молоддю Іванівської селищної ради на 2021-2023 роки,  загальний обсяг фінансових ресурсів якої, за пропозицією депутатів на 2021 рік збільшено  на 100 тис. грн і становить  250 тис. грн, цим самим збільшено розмір премій переможцям ІІ,ІІІ, ІУ етапів учнівських олімпіад та конкурсу-захисту робіт Малої академії наук України. Відповідно до рішення учасники команд, які отримали перемогу у командних видах спорту отримають грошову або заохочувальну нагороду(у вигляді поїздок, екскурсій) за вибором команди.
  Затверджено Положення про порядок проведення громадських слухань на території1 Іванівської селищної ради Херсонської області. Відповідно до Положення предметом громадських слухань можуть бути будь - які питання місцевого значення, що належать до відання місцевого самоврядування. Розглянуто ряд питань, що стосуються управління комунальною власністю.
    Також заслухані звіти директорів комунальних підприємств Іванівської селищної ради «Дорожник 5» Давидченко Д.О.  та  «Добробут 5» Тараненка О.Г. про роботу підприємств за 2020 рік. Комунальному підприємству «Добробут 5» рекомендовано розширити перелік послуг, які надаються підприємством, вжити заходів щодо збільшення укладання договорів на вивезення побутових відходів з підприємствами, установами та населенням селища. Комунальному підприємству Іванівської селищної ради «Дорожник 5»  депутати рекомендували забезпечити покращення робіт за рахунок використання якісних бетонуючих сумішей, вжити заходів щодо виконання першочергових робіт по ямковому ремонту доріг селища, розглянути можливість участі у договорах субпідряду. Також депутати розглянули низку земельних питань.