До відома громадян

Тематичний соціальний відеоролик під назвою ,,Абітурієнти ТОТ- вибір на користь України”

В рамках проведення широкомасштабної інформаційної кампанії, спрямованої на попередження стигматизації та маргіналізації молоді з тимчасово окупованих територій та сприяння соціальній згуртованості, Міністерство культури та інформаційної політики України надає для відома відеоролик під назвою "Абітурієнти ТОТ_Вибір на користь України", який був наданий для поширення Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та знаходяться за посиланнями: https://drive.google.com/drive/folders/1P3V2IksuHU1ddDUaLi4v1dRSiaJGKM61 або https://cutt.ly/wYnKKjA.

13:28 10.01.2022

Позачергова ХІХ сесія селищної ради

16 грудня 2021 року відбулася позачергова сесія Іванівської селищної ради, на якій розглянуто питання щодо внесення змін в бюджет селищної територіальної громади на 2021 рік.

14:04 16.12.2021

Дорожня карта дій у випадку забрудення повітря сірчистим ангідридом

Що робити, якщо в повітрі відчувається різкий неприємний запах, дерева почали різко засихати, а на дахах будинків з’явився коричневий масляний наліт? Можливо, причиною цьому стало забруднення повітря сірчистим ангідридом. Це може бути пов’язано із діяльністю заводу “Кримський титан”. Тому жителям населених пунктів Херсонщини, прилеглих до тимчасово окупованої АР Крим, потрібно запам’ятати порядок дій у випадку забруднення повітря сірчистим ангідридом, а саме: не виходьте на вулицю, за можливості покиньте населений пункт; на вулиці одягайте респіратор або марлеву пов’язку, змочену у 2% содовому розчині; не відчиняйте вікна. Якщо є кондиціонер – увімкніть на режим охолодження та очищення повітря без забору із навколишнього середовища; робіть часте вологе прибирання вдома; пийте не менше 3 літрів води. Деталі - на інфографіці.

19:39 15.12.2021

Відбулось спільне засідання постійних комісій

15 грудня 2021 року відбулось спільне засідання постійних комісій з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та з гуманітарних питань, на яке винесено 16 питань порядку денного.

16:50 15.12.2021