Новомиколаївський дошкільний навчальний заклад «Казка»

Дата: 13.02.2018 08:39

Юридична адреса закладу : Херсонська обл., Іванівський р-н , с. Новомиколаївка, вул.Гришина 1.

Структура та органи управління закладу освіти

Засновником (власником) ДНЗ  є Іванівська селищна ради.

Керівництво роботою дошкільного закладу здійснює завідувач, який призначається на посаду і звільняється з посади  відповідно до чинного законодавства.

Педагогічна рада дошкільного закладу – постійно діючий колегіальний орган управління дошкільним закладом.

Загальні збори (конференція) колективу дошкільного закладу та батьків або осіб, які їх замінюють  (далі – загальні збори), – орган громадського самоврядування дошкільного закладу, що скликається не рідше одного разу на рік.

У дошкільному закладі може діяти піклувальна рада – орган самоврядування, який формується з представників органів виконавчої влади, підприємств, установ навчальних закладів, організацій, окремих громадян з метою залучення  громадськості до вирішення проблем освіти, забезпечення сприятливих умов ефективної роботи дошкільного закладу.

Батьківські збори групи – колективний орган самоврядування батьків вихованців, покликаний залучати батьків до активної участі в діяльності закладу

Кадровий склад:

Педагогічні кадри:

Всього педагогічних кадрів – 2 осіб, з них: завідувач – 1, вихователь – 1,

Технічний персонал:  кухар - 1,   помічник вихователя –1.

Вакансії:

Медична сестра -1ставка

Освітні програми, що реалізуються в закладі

Найменування програм та навчально-методичних посібників,

які використовуються

Ким затверджено (схвалено)

Рік

Інваріантна частина

освітня програма «Дитина »від 2 до 7 років, наук. кер. проф. Г.В.Бєлєнька

Лист МОН про надання грифа «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» №1/11-16163 від 09.11.15

освітня програма «Світ дитинства», наук.кер. акад. А.М.Богуш.

Лист МОН України від 26.06.2015 №1/11-8964

2015

Парціальна програма ознайомлення дітей середнього та старшого дошкільного віку з історією, природою, побутом, культурою українського народу «Україна – наша Батьківщина», укладач Палець Ю.М.

Затверджена Науково методичною Радою КЗ «ЗОІППО» ЗОР протокол від 25.06.2015р.).

2015

Фізичне виховання дошкільників , укладач Лущик І .В.

Лист 1/11-3773 від 8 червня 2007 р.

Територія обслуговування:

с.Новомиколаївка та с.Широка - Долина

Кількість осіб,  які навчаються у закладі

Ліцензований обсяг: заклад розрахований на 72 місця.

Навчається та виховується у 2019 – 2020 навчальному році  5 осіб.

Мова освітнього процесу – українська.

Матеріально-технічне забезпечення закладу дошкільної освіти: задовільне

Прийом дітей до дошкільного закладу здійснюється завідувачем протягом календарного року на підставі:Правила прийому до закладу дошкільної освіти

- медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря,що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад (встановленого зразка);

- документів, необхідних для визначення розміру плати за утримання дитини у дошкільному навчальному закладі (для пільгових категорій);

- копії свідоцтва про народження дитини;

- заяви батьків, або осіб, які їх замінюють.

Доступність закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами.  Осіб з особливими потребами в закладі немає

ЗВІТ ЗАВІДУВАЧА НОВОМИКОЛАЇВСЬКОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ  «Казка» Каус Галини Михайлівни перед колективом та громадськістю за 2018-2019 н.р.

Звіт керівника Новомиколаївського дошкільного навчального закладу «Казка» Каус Галини Михайлівни перед колективом та громадськістю за 2019-2020н.р.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)