З 2 квітня Каховський РВ міграційної служби Херсонської області починає прийом іноземців та ОБГ на оформлення постійних посвідок

Дата: 02.04.2019 15:29

Окремим т???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????????»?µ?????? ???????????????? ???° ?????????°???????µ ???????¶?????°??????ериторіальним підрозділам УДМС України в Херсонській області, з 2 квітня надано повноваження з оформлення посвідок на постійне проживання, надання дозволу на імміграцію та продовження строку перебування засобами модернізованої інформаційної підсистеми «Облік іноземців та біженців» ЄІАС УМП.

Відповідно до розподілу, прийом іноземців та осіб без громадянства із Каховського, Горностаївського, Великолепетиського, Верхньорогачицького, Нижньосірогозького та Іванівського районів здійснюватиметься в Каховському РВ УДМС за адресою: м. Каховка, вул. Мелітопольська, 153.

Наголошуємо, що для оформлення посвідок на постійне проживання, дозволу на імміграцію та продовження строку перебування іноземця або ОБГ необхідно звертатися до територіального підрозділу УДМС, у відповідності до розподілу повноважень. Разом із тим, повідомляємо, що всі підрозділи можуть проводити консультування та роз’яснювальну роботу з вище вказаних питань.

УДМС України в Херсонській області