Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Іванівської селищної ради « Про встановлення місцевих податків на 2020 рік»

Дата: 17.05.2019 15:26

Керуючись ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади Державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет Іванівської селищної  ради Херсонської області повідомляє про оприлюднення з 08.05.2019 р. на офіційному веб–сайті Іванівської селищної ради за адресою: ivanivka.gromada.org.ua, в розділі « Регуляторна діяльність» проекту рішення  « Про встановлення  місцевих податків на 2020 рік» та  аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Іванівської селищної ради « Про встановлення  місцевих податків на 2020 рік».

Розробником проекту вказаного рішення є виконавчий комітет Іванівської селищної ради Херсонської області.

Пропозиції ( зауваження) подаються в письмовій чи електронній формах до Іванівської селищної ради за адресою: вул. Соборна, 1а, смт. Іванівка, Херсонська область, 75401, тел. 3-14-56; 3-13-89, e-mail: ivanivka_sel@ukr.net. Термін прийняття пропозицій - до 18 червня 2019 р.

Пропозиції ( зауваження) подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих пропозицій ( зауважень).

Відповідальна особа  – в.о. начальника юридичного відділу селищної ради Трохименко Людмила Миколаївна.