ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ АГРАРІЇВ

Дата: 19.06.2019 13:17

Шановні Аграрії Херсонщини, у випадках виникнення форс-мажорних обставин, які призвели до збитків від негоди (пошкодження, полягання, вимокання с/г культур) на Ваших виробничих площах, та при необхідності зафіксувати даний факт, Вам необхідно звернутись до Херсонського ЦГМ за телефонами: (0552)22-61-43, 22-33-15, або до найближчої метеостанції розташованої на території Херсонської області. На електронну адресу sinkherson@meteo.gov.ua або pgdkherson@meteo.gov.ua необхідно надіслати офіційний запит на ім’я начальника Херсонського ЦГМ (бажано надати фотографії пошкодження). Після цього буде здійснено виїзд на місце начальника станції або іншого спеціаліста гідрометцентру (для підтвердження форс-мажорних обставин та здійснення фотофіксації). За результатами виїзду, спеціалістами ЦГМ буде сформовано для Вас довідку про погодні умови.