Увага! Управління у справах ветеранів і внутрішньо переміщених осіб ініціює та організовує збір інформації

Дата: 22.06.2020 22:14

Шановні члени сімей загиблих! З метою вшанування та увічнення пам’яті про героїв Херсонщини, які загинули в АТО/ООС захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України, Управління у справах ветеранів і внутрішньо переміщених осіб ініціює та організовує збір інформації (вірші, малюнки, фотографії, спогади про сина, чоловіка, батька) для видання збірки віршів.

Інформацію просимо надавати: за адресою: м. Херсон, площа Свободи, 1, каб. 130; ел. адреса: veteran.vpo@gmail.com.

Контактна особа: Буянов Петро Володимирович, телефон (095) 248 82 55.

Начальник управління у справах ветеранів і внутрішньо переміщених осіб Руслан ЧЕРЕМІСІН