Повідомлення суб’єктам господарювання з надання послуг громадського харчування

Дата: 03.11.2020 11:11

Прем’єр-міністром України за результатами наради проведеної 30 жовтня 2020 року надано доручення від 31 жовтня 2020 року № 44787/0/1-20 про дотримання суб’єктами господарювання з надання послуг громадського харчування (без організації дозвілля) обмежень, визначених підпунктом 5 пункту 11 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», зокрема, заборонити роботу закладів після 22-ї та до 7-ї години.