Державна підтримка галузі тваринництва

Дата: 31.08.2020 16:37

Пріоритетом державної політики фінансової підтримки галузі тваринництва є організовані оператори ринку, такі як фермерські господарства та сімейні фермерські господарства.

Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 106 (зі змінами) (далі – Порядок), реалізовується напрямок надання спеціальної бюджетної дотації за утримання корів молочного напрямку продуктивності фермерським господарствам у власності яких перебуває від п’яти корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства.

Для отримання вказаної дотації суб’єкти господарювання до 01 жовтня поточного року, за корів станом на 01 липня поточного року, подають у паперовому вигляді до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України перелік документів відповідно до пункту 113 Порядку.