Іванівська селищна рада вітає Білик Тетяну Антонівну зі 100-річчям

Дата: 16.03.2021 15:33

Кожний 100-річний ювілей є гордістю громади, у кожного з них своя історія, свої секрети довголіття. Коли чуєш про те, що хтось відсвяткував сторічний ювілей, підсвідомо починаєш вірити, що чудеса існують.

Таку подію можна назвати найграндіознішою в житті не тільки ювіляра, але і всієї громади. Ці люди є очевидцями багатьох історичних подій минулого століття, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості.

16 березня свій 100-й день народження відзначає жителька селища Іванівка Білик Тетяна Антонівна.

За дорученням селищного голови Дебелого В.О. зі словами щирих привітань, побажань міцного здоров’я, радості та миру секретар селищної ради Попурій І.В., заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Бабуцький О.В., спеціаліст відділу праці та соціального захисту населення Павловська Т.Ю. привітали Тетяну Антонівну з ювілеєм.

Білик Тетяна Антонівна народилася в нашому селищі, в багатодітній сім’ї. Батько - Дереза Антон Денисович, працював мірошником, мати- Федосія Марківна, домогосподарка, займалася вихованням дітей.

В 1939 році закінчила Іванівську середню школу. Після закінчення курсів вчителів молодших класів працює два роки в Новотимофіївській школі. Згодом її переводять у Фрунзенську середню школу, але довго працювати не довелося, почалася Велика Вітчизняна війна. В період окупації району гітлерівцями працювала в Іванівському маслозаводі. Після визволення  Іванівки очолює Іванівську початкову школу № 3 та викладає у 1-4 класах протягом 18 років. Заочно отримала освіту вчителя початкової школи в Хортицькому педагогічному училищі Запорізької області. Пізніше 4 роки працювала в Іванівській початковій школі №1, а потім 12 років вихователем продовженого дня в Іванівській середній школі. Тетяні Антонівні присвоєно звання «Ветеран праці».

В Іванівці познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Іваном Біликом. Згодом одружилися.

Має двох доньок – Валентину та Ольгу, онуків Оксану та Максима. Є постійним підписувачем періодичних видань «Нове життя», «Порадниця», «Новий день».

Цікавиться новинами в громаді,  області, України, читає багато книжок.

На таких людей потрібно рівнятися нинішньому поколінню, вчитися у них мудрості та гідності, бути такими ж чуйними та надійними. Прожити 100 років – значить прожити цілий вік.

То ж бажаємо ювілярці міцного здоров'я, гарного настрою, бадьорості духу, родинного тепла, благополуччя, миру, добробуту і уваги близьких, радіти життю та з посмішкою зустрічати кожен день ще багато років!