Увага! Конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Іванівської селищної ради

Дата: 29.04.2021 16:41

Іванівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Іванівської селищної ради:

Новодмитрівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Іванівської селищної ради Херсонської області (Херсонська область, Іванівський район, с.Новодмитрівка, вул. Шкільна, 10),

та Агайманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської селищної ради Херсонської області (Херсонська область, Іванівський район,                              с. Агаймани, вул. Українська, 2),

згідно умов праці, що регулюються чинним законодавством України (Постанова кабінету міністрів України від 30 серпня 2020 року «Про оплату праці працівників на основі єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організації окремих галузей бюджетної сфери, наказ Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», Інструкція про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затверджена наказом Міністерства освіти і науки України від 15 квітня 1999 року № 102).

Для участі в конкурсі претенденти подають такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію паспорта громадянина України;

- копію документу про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);

- довідка про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Визначені цим пунктом документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу (до 28 травня 2021 року),  за адресою: смт Іванівка, вул. Соборна,, Іванівська селищна рада.

Уповноважена особа - Петрова Любов Олександрівна, тел: 0953683308, електронна адреса:  ivotgvz@ukr.net,  приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

Дата початку конкурсного відбору – 24 червня 2021 року.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

1) перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту»«Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти – шляхом письмового тестування – тривалість 40 хвилин;

2) перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового виконання ситуаційного завдання – тривалість 20 хвилин;

3) публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації –            тривалість 30 хвилин.

Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати за телефоном: 0953683308 та на сайті http://ivanivka.gromada.org.ua