До уваги суб’єктів господарювання, мешканців громади! 24 травня о 14-00 в приміщенні Іванівської селищної ради (кабінет голови селищної ради) відбудеться обговорення ставок місцевих податків і зборів на 2022 рік

Дата: 19.05.2021 16:23

24 травня о 14-00 в приміщенні Іванівської селищної ради (кабінет голови селищної ради) відбудеться обговорення ставок місцевих податків і зборів на 2022 рік:

1. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Іванівської селищної територіальної громади.

2. Про встановлення ставок єдиного податку на території Іванівської селищної територіальної громади.

3. Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Іванівської селищної територіальної громади.

Для прозорого і ефективного встановлення ставок місцевих податків і зборів на 2022 рік виконавчий комітет Іванівської селищної ради запрошує суб’єктів господарювання (юридичних та фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців) до обговорення відповідних ставок. Запрошуються керівники підприємств, організацій, установ, мешканці та старости громади.

Обговорення відбудеться із дотриманням карантинних вимог. Прохання всім присутнім мати засоби індивідуального захисту (маски, респіратори).