ОГОЛОШЕННЯ!  Іванівська селищна рада Херсонської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування селищної ради

Дата: 10.06.2021 15:34

Іванівська селищна рада Херсонської області оголошує конкурс

на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування селищної ради:

- головний спеціаліст відділу архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища.

Вимоги до кандидатів:

громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта не нижче ступеня бакалавра за спеціальністю «Архітектура та містобудування», вміння працювати на комп’ютері, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної  служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше      1 року.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву на ім’я голови конкурсної комісії про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із установленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження даної служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см.;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документа, який посвідчує особу;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: вул. Миру, 2, смт Іванівка, Херсонська область, 75401 (відповідальна особа–спеціаліст І категорії з питань кадрової роботи загального відділу селищної ради Петрова Л.О.).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відповідальною особою за вищевказаною адресою.