ОГОЛОШЕННЯ! Конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування начальника Центру надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради

Дата: 24.06.2021 16:58

Іванівська селищна рада  оголошує конкурс

на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування начальника Центру надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради:

Вимоги до кандидатів:

громадянство України, вільне володіння державною мовою, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 3-х років або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 5 років, знання діючого законодавства України професійного спрямування, досвідчене користування ПК.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву на ім’я голови конкурсної комісії про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із установленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження даної служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см.;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документа, який посвідчує особу;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: вул.Миру, 1, смт Іванівка, Херсонська область, 75401 (відповідальна особа–спеціаліст І категорії з питань кадрової роботи загального відділу селищної ради Петрова Л.О.).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відповідальною особою за вищевказаною адресою.