Підсумки конкурсу для кандидатів на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Іванівської селищної ради

Дата: 25.06.2021 15:14

На виконання рішення ІХ сесії селищної ради VІІІ скликання 28 квітня      2021 року №  1106  «Про проведення конкурсу для кандидатів на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Іванівської селищної ради», відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу та призначення керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти Іванівської селищної ради, затвердженого рішенням ХХХІХ сесії селищної ради VII скликання від 10 червня 2020 року № 2110,  24 червня 2021 року було проведено конкурс на посади керівників Агайманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської селищної ради Херсонської області та Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської селищної ради Херсонської області.

У конкурсі прийняли участь Атажанова Лариса Сергіївна, вчитель історії Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  – як претендент на заміщення вакантної посади керівника Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської селищної ради Херсонської області (адреса: Херсонська область, Іванівський район, с.Новодмитрівка, вул. Шкільна, 10), Єльцова Раїса Михайлівна, директор Агайманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – як претендента на заміщення вакантної посади керівника Агайманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської селищної ради Херсонської області (адреса: Херсонська область, Іванівський район, с. Агаймани, вул. Українська, 2).

За підсумками трьох конкурсних етапів (копія підсумкової відомості додається) переможцями визначено Атажанову Ларису Сергіївну,  вчителя історії Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  – на заміщення вакантної посади керівника Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської селищної ради Херсонської області;  Єльцову Раїсу Михайлівну, директора Агайманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – на заміщення вакантної посади керівника Агайманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської селищної ради.