Завершується реалізація проекту щодо реконструкції будівлі дитячого ясла-садка "Лелеченя" в смт Іванівка

Дата: 08.04.2021 10:49

Роботи ще тривають, але вже є чим порадувати дітлахів, їх батьків, персонал та всіх небайдужих жителів громади, які слідкували за усіма етапами втілення даного проекту в життя.

Проте, болючим залишається питання облаштування прилеглої території дитячого садочка.

06 квітня, в ході зустрічі з головою Херсонської ОДА Сергієм Козирем, селищний голова Віктор Дебелий та команда освітян Іванівської громади презентували обласному керівництву НОВИЙ ПРОЕКТ по благоустрою території ясла-садка, як завершальний етап ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА за програмою Президента України.

Маємо позитивне схвалення такої ініціативи представників Іванівської селищної ради від громадськості та представників Херсонської ОДА.

На разі вишукуємо можливості залучення грантових коштів або коштів державної субвенції для реалізації даного проекту, за умови співфінансування з селищного бюджету.

Працюємо далі. Працюємо РАЗОМ.