Аналіз регуляторного впливу та М-тест регуляторних актів

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Іванівської селищної ради «Про встановлення ставок єдиного податку на території Іванівської селищної територіальної громади»

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Іванівської селищної ради «Про встановлення ставок єдиного податку на території Іванівської селищної територіальної громади»

09:12 29.04.2021

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Іванівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Іванівської селищної територіальної громади»

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Іванівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Іванівської селищної територіальної громади»

09:11 29.04.2021

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Іванівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Іванівської селищної територіальної громади»

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Іванівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Іванівської селищної територіальної громади»

09:10 29.04.2021