Базова бібліотека Іванівської селищної ради

Рішення VІІ сесії селищної ради VІІ скликання від 30 березня  2018 року № 101 "Про створення комунальних закладів"

Рішення X сесії селищної ради VІІ скликання (друге пленарне засідання) від 05 липня 2018 року № 275 "Про призначення Терещенко О.В. завідувачем комунального закладу «Базова бібліотека Іванівської селищної ради»

Рішення ІХ сесії селищної ради VІІІ скликання від 28 квітня 2021 року № 1100 "Про завершення процедури реорганізації комунальних закладів та установ, затвердження штатної чисельності комунальних закладів «Базовий клубний заклад Іванівської селищної ради» та «Базова бібліотека Іванівської селищної ради» та затвердження їх Статутів у новій редакції"