Український старостинський округ

Сергій Миколайович

Рішення ІVсесії селищної ради VІІІ скликання

від 23 грудня 2020 року № 38

"Про затвердження на посаду старости Українського старостинського округу"

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Дереза Сергій Миколайович, народився 13 липня 1981 року в смт Іванівка Херсонської області.

За національністю українець.

У 1987 році пішов у 1 клас Іванівської середньої школи №1.

У 1996 році закінчив 9 класів.

З 1996 року по 1999 рік навчався в Іванівському ПТУ № 28, за спеціальністю «бухгалтерський облік».

У 2000 році вступив до Таврійської державної агротехнологічної академії в м. Мелітополі (на факультет «Економіки і підприємництва»), яку закінчив у 2006 році.

З 2000-го року до 2021 року працював головою фермерського господарства «Горизонт».

Одружений. Маю чотирьох дітей.

23 грудня 2020 року затверджено на посаду старости Українського сторастинського округу Іванівської селищної ради Херсонської області.

Судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину відсутні.