Любимівський старостинський округ

Людмила Федорівна

Рішення ІV сесії селищної ради VІІІ скликання

від 23 грудня 2020 року № 42

"Про затвердження на посаду старости Любимівського старостинського округу"

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Подзол (дівоче Смереканець ) Людмила Федорівна народилася  26  квітня 1960 в селі Любимівка Іванівського району Херсонської області, українка.

У 1967 році пішла в 1 клас Любимівської восьмирічної школи.

В 1975 році закінчила 8 класів і продовжила навчання  9 – 10 класів в

Попелакській  середній школі Новотроїцького району Херсонської області.

Після  закінчення середньої школи з 1977 по 1978 рік працювала обліковцем у колгоспі  «Южний» Іванівського району Херсонської області.

У 1979 році вступила до Херсонського державного педагогічного інституту імені  Н.К.Крупської на стаціонарне відділення природничого факультету.

В 1984 році отримала диплом вчителя біології та основ сільського господарства. Під час навчання неодноразово приймала участь у різних наукових конференціях та проходила практику в середній школі № 51 міста Херсона, викладаючи біологію в учнів 6-9 класів.

Після закінчення навчання у 1984 році за направленням  почала працювати в Любимівській середній школі  Іванівського району , вчителем біології, де пропрацювала  26  років.

В  2010 році вийшла на пенсію за вислугою років, за сімейними обставинами.

Заміжня.

Маю двох дітей.

23 грудня 2020 року затверджено на посаду старости Любимівського сторастинського округу Іванівської селищної ради Херсонської області.

Судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину відсутні.