Новодмитрівський старостинський округ

Олег Леонідович

Рішення ІV сесії селищної ради VІІІ скликання

від 23 грудня 2020 року № 47

"Про затвердження на посаду старости Новодмитрівського старостинського округу"

Автобіографія

Я,  Шарко Олег Леонідович, народився  9 червня 1990 року в селі Дмитрівка.

У 1996 році вступив до першого класу середньої загальноосвітньої школи № 1 в селі Новодмитрівка Друга Іванівського району Херсонської області. У 2007 році закінчив 11 классів.

Після закінчення школи, у 2008 році пішов до спеціального підрозділу «ТИГР» МВС України АР Крим. Отримав звання старший солдат.

У 2010 році влаштувався на роботу охоронцем на сільськогосподарське підприємство «Афіни», де пропрацював до 2019 року. Паралельно з цим у 2015 році почав займатися сільськогосподарською діяльністю.

Одружений.

Маю 2 дітей.

23 грудня 2020 року затверджено на посаду старости Любимівського сторастинського округу Іванівської селищної ради Херсонської області.

Судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину відсутні.