Відділ надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради

Відділ надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради створений з метою поліпшення якості взаємодії громадян та бізнесу з органами влади. В відділі при виконанні своїх повноважень грунтуються на таких ключових принципах, як рівність перед законом, неупередженість, прозорість, ефективність та своєчасність. Створення відділу означає наближення послуг до громадян, у тому числі власників та керівників бізнесу.

Рішення ХХХІV сесії селищної ради VІІ скликання від 24.01.2020 № 1625 "Про створення відділу надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради та затвердження Положення про відділ"

Рішення ІХ сесії селищної ради VІІІ скликання від 28 квітня 2021 року № 1094 "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради, в новій редакції"

Перелік адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради (нова редакція)

Відеоролик «Вакцинація людей похилого віку»

Шановна громадо! З метою інформування людей похилого віку та інших пріоритетних категорій населення щодо вакцинації проти COVID-19, надання детального роз’яснення стосовно можливості маломобільним групам населення отримати щеплення вдома, а також спростувати міф про необхідність проведення додаткових тестувань перед вакцинацією, відділ надання адміністративних послуг розміщує відеоролик «Вакцинація людей похилого віку».

14:15 28.07.2021

Соціальний відеоролик stop-sexting

Інтернет став невід’ємною частиною життя сучасних дітей. З метою профілактики та захисту дітей від шантажу в цифровому просторі, насильства та експлуатації, відділ надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради розміщає соціальний відеоролик stop-sexting в якості соціальної реклами і як такого, що носить соціально значимий, некомерційний характер, який було адаптовано Міжнародною громадською організацією "Міжнародний центр розвитку і лідерства".

14:10 28.07.2021

Витяг з Державного земельного кадастру за 1 хвилину!

До уваги мешканців та гостей громади! З 19 липня 2021 року витяг з Державного земельного кадастру (далі ДЗК) Ви можете отримати в нашому відділі надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради за лічені хвилини, адже адміністратори відділу отримали доступ до автоматизованої системи ДЗК, та розгорнули типове робоче місце стороннього користувача ДЗК.

21:09 26.07.2021

Хто подає  інформацію про кінцевого бенефіціарного власника?

Увага! У період з 11 липня 2021 року по 10 жовтня 2021 року (включно), юридичним особам необхідно подати державному реєстратору документи, передбачені законом, та здійснити оновлення в Єдиному державному реєстрі відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (далі КБВ)!!!

20:46 26.07.2021

Відбулося навчання керівників ЦНАПів Херсонської та інших областей

17 червня 2021 року завершено чотириденний семінар-тренінг «Особливості функціонування центру надання адміністративних послуг в умовах децентралізації та останніх змін законодавства» для керівників ЦНАПів Херсонської та інших областей завдяки підтримці UNDP Ukraine/ПРООН в Україні.

15:46 18.06.2021

Постери про найпопулярніші адміністративні послуги

Шановна громадо та її гості! Переглянути та завантажити постери у форматі кольорових інфографік з ілюстраціями про найпопулярніші адміністративні послуги, які без сторонньої допомоги підкажуть Вам, як отримати найпопулярніші адмінпослуги — реєстрацію місця проживання, водійське посвідчення, пакунок малюка, паспортні послуги, субсидію тощо можна за посиланням:  https://drive.google.com/drive/folders/1LvwRbvePYw0_1yq78VZIENT7kCbrlqdb

16:23 17.06.2021

Корисні посилання.

До уваги мешканців Іванівської громади! Відділ надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради пропонує вам перелік корисних посилань на сайти, бази даних та реєстри, які можуть знадобитися у різних життєвих обставинах.

09:53 09.06.2021