Відділ надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради

Відділ надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради створений з метою поліпшення якості взаємодії громадян та бізнесу з органами влади. В відділі при виконанні своїх повноважень грунтуються на таких ключових принципах, як рівність перед законом, неупередженість, прозорість, ефективність та своєчасність. Створення відділу означає наближення послуг до громадян, у тому числі власників та керівників бізнесу.

Рішення ХХХІV сесії селищної ради VІІ скликання від 24.01.2020 № 1625 "Про створення відділу надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради та затвердження Положення про відділ"

Рішення ІХ сесії селищної ради VІІІ скликання від 28 квітня 2021 року № 1094 "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради, в новій редакції"

Перелік адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради (нова редакція)

Відбулося навчання керівників ЦНАПів Херсонської та інших областей

17 червня 2021 року завершено чотириденний семінар-тренінг «Особливості функціонування центру надання адміністративних послуг в умовах децентралізації та останніх змін законодавства» для керівників ЦНАПів Херсонської та інших областей завдяки підтримці UNDP Ukraine/ПРООН в Україні.

15:46 18.06.2021

Постери про найпопулярніші адміністративні послуги

Шановна громадо та її гості! Переглянути та завантажити постери у форматі кольорових інфографік з ілюстраціями про найпопулярніші адміністративні послуги, які без сторонньої допомоги підкажуть Вам, як отримати найпопулярніші адмінпослуги — реєстрацію місця проживання, водійське посвідчення, пакунок малюка, паспортні послуги, субсидію тощо можна за посиланням:  https://drive.google.com/drive/folders/1LvwRbvePYw0_1yq78VZIENT7kCbrlqdb

16:23 17.06.2021

Корисні посилання.

До уваги мешканців Іванівської громади! Відділ надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради пропонує вам перелік корисних посилань на сайти, бази даних та реєстри, які можуть знадобитися у різних життєвих обставинах.

09:53 09.06.2021

Нарада з земельних питань

28 травня 2021 року відділ надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради спільно з Іванівським бюро правової допомоги провели нараду з земельних питань:

08:14 01.06.2021

Запроваджено день адміністратора

Кабінет міністрів погодив запровадження Дня адміністратора центру надання адміністративних послуг. Його будуть відзначати щороку 6 вересня.

08:17 31.05.2021

Шановна громадо! Відділ надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради повідомляє, що Уряд конкретизував зміни в умовах призначення житлових субсидій

Уряд прийняв рішення щодо уточнення змін в умовах призначення житлових субсидій, запропонованих Міністерством соціальної політики.

10:07 26.05.2021

Відділ надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради отримав "Мобільний кейс"

20 травня, завдяки співпраці між Програмою розвитку ООН в Україні та Херсонською обласною державною адміністрацією в рамках розвитку ЦНАП, заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Науменко Едуард Анатолійович передав відділу надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради "Мобільний кейс". Після офіційного вручення кейсу, начальник відділу цифрових технологій Херсонської обласної державної адміністрації Кулик Павло Миколайович завітав до приміщення відділу надання адміністративних послуг для надання рекомендацій, щодо покращення якості надання послуг населенню Іванівської громади. «Мобільний кейс» – комплект сучасної портативної техніки, який дозволяє у форматі віддаленого робочого місця здійснювати повноцінний прийом документів для отримання адміністративних послуг.

11:27 24.05.2021

Як отримати кадастровий номер для земельної ділянки?

Крок 1: Зверніться до сертифікованого інженера-землевпорядника (знайти їх перелік можна на сайті Держгеокадастру) або до відповідної організації та замовте розробку технічної документації із землеустрою на кожну земельну ділянку. Крок 2: Подати документи до органу Держгеокадастру за місцем знаходження земельної ділянки.

14:02 19.05.2021