10 років спротиву окупації Криму

Рух спротиву в окупованому Криму

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим інформує: Рух спротиву в окупованому Криму зростає з кожним днем. Жителі півострова своїми вчинками демонструють, що Крим продовжує боротись за свою свободу разом з усією Україною.

20:42:58 21.10.2024

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим інформує: Оперативна інформація щодо ситуації на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя станом на 21 жовтня 2024 року

20:40:24 21.10.2024

Спротив громадян в окупованому Криму станом на 10.10.2024

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим  інформує: Кожного дня, попри утиски та репресії, наші співгромадяни відважно продовжують чинити невтомний опір російській окупації Криму, демонструють свою незламність, віру в деокупацію та в Україну.

20:46:09 10.10.2024

Синьо-жовтий: символ єдності та спротиву на окупованих територіях

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим : Сьогодні, 23 серпня, Україна відзначає День Державного прапора — прапору, що відбивається у серці та душі кожного українця, символізуючи не лише родючі поля, проте й незламність сили волі та національного духу. Синьо-жовтий прапор завжди був і лишається символом єдності та стійкості, що супроводжував українських воїнів у їхній боротьбі за свободу і незалежність.

10:47:10 23.08.2024