Звернення громадян

Розпорядження селищного голови від 05.01.2021 № 1 "Про графіки особистого прийому громадян керівництвом Іванівської селищної ради та старостами"

Робота із зверненнями громадян за підсумками І кварталу 2021 року

Про звернення громадян за підсумками першого півріччя 2021 року

Звіт про звернення громадян за підсумками 2021 року

НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ ДОКУМЕНТИ ПО ЗВЕРНЕННЯМ ГРОМАДЯН:

Закон України "Про звернення громадян"

Постанова Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 № 348 "Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації"

Постанова Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 N 858 "Про затвердження Класифікатора
звернень громадян"

Указ Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення
реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади
та органів місцевого самоврядування"

Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції"

Постанова Кабінету Міністрів України від 3.02.2016 № 48 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України"