Благодатненський старостинський округ

Валентина Данилівна

Рішення ІVсесії селищної ради VІІІ скликання

від 23 грудня 2020 року № 45

"Про затвердження на посаду старости Благодатненського старостинського округу"

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Чулан Валентина Данилівна, народилася 29 жовтня 1963 року в селі Благодатне Іванівського району Херсонської області.

Громадянка України.

Освіта повна вища.

У 1970 році пішла до першого класу Благодатненської  середньої школи.

З 1979 по 1983 рік навчалась в Каховському радгоспі технікумі по спеціальності «Зоотехнія».

У 1983 році вступила в Херсонський сільськогосподарський інститут ім.Цюрупи зооінженерний факультет заочне відділення і в 1989  році закінчила повний курс по спеціальності «зооінженер».

З серпня 1986 по 1992 рік працювала секретарем комсомольської організації колгоспу ім. Чкалова.

З 1992 по 1999 рік працювала директором сільського Будинку культури.

З січня 1999 року по грудень 2000 року займала посаду  спеціаліста  11 категорії Благодатненської сільської ради.

З 16 квітня 2002 року обрана на посаду  секретаря Благодатненської сільської ради де працювала до 26 жовтня 2014 року.

У жовтні 2014 року на позачергових виборах Благодатненського сільського голови обрана сільським головою, де пропрацювала до листопада 2017 року.

З листопада 2017 року по листопад 2020 року працювала в.о. страрости с. Благодатне.

23 грудня 2020 року затверджено на посаду старости Благодатненського старостинського округу Іванівської селищної ради Херсонської області.

Одружена. Маю двох дітей.

Судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину відсутні