Агайманський старостинський округ

Олександр Олександрович

Рішення ІV сесії селищної ради VІІІ скликання

від 23 грудня 2020 року № 40

"Про затвердження на посаду старости Агайманського старостинського округу"

Автобіографія

Я, Марушенко Олександр Олександрович, народився 18 квітня 1979 року в селі Фрунзе Іванівського району Херсонської області, українець.

У 1985 році вступив до першого класу Фрунзенської середньої школи. У 1996 році закінчив 11 класів Фрунзенської загальноосвітньої середньої школи ІІІ ступеня.

З квітня 1997 по липень 2000 рр. працював в КСП «Агайманське».

З грудня 2005 по січень 2008 рр. працював пекарем в пекарні ФОП Гоголадзе Б.Т. в селі Агаймани.

В 2017 році закінчив курси підвищення кваліфікації тракториста – машиніста у Надбугському професійному аграрному ліцеї.

З січня 2017 по грудень 2020 рр. працював в Агайманській сільській раді сторожем ДНЗ «Барвінок».

23 грудня 2020 року затверджено на посаду старости Агайманського сторастинського округу Іванівської селищної ради Херсонської області.

Одружений. Маю 1 дитину.

Судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину відсутні.