Повідомлення про оприлюднення регуляторних актів

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта про ставки земельного податку

09:08 29.04.2021

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта про ставки єдининого податку

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта Проєкт рішення Іванівської селищної ради «Про встановлення ставок єдиного податку на території Іванівської селищної територіальної громади»

09:06 29.04.2021

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта податок на нерухоме майно

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта Проєкт рішення Іванівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Іванівської селищної територіальної громади»

09:04 29.04.2021