Нововасилівський старостинський округ

Тамара Миколаївна

Рішення ІV сесії селищної ради VІІІ скликання

від 23 грудня 2020 року № 43

"Про затвердження на посаду старости Нововасилівського старостинського округу"

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Правдюк Тамара Миколаївна, народилася 27жовтня 1961 року в селі Гораймівка Маневицького району Волинської області.

З 1968 року по 1976 рік навчалася в Гораймівській восьмирічній школі.

З вересня 1976 року по 1980 рік навчалася в Каховському сільськогосподарському технікумі, де здобула професію агронома.

З вересня 1980 року по жовтень 1982 року працювала в колгоспі «Жовтнева Перемога» агрономом.

З листопада 1982 року була прийнята на посаду бухгалтера Нововасилівської сільської ради.

В травні 2000 року була переведена на посаду головного бухгалтера Нововасилівської сільської ради.

З січня 2003 року на конкурсній основі переведена спеціалістом 11 категорії з присвоєнням 13 рангу посадової особи місцевого самоврядування.

З березня 2006 року згідно стажування переведена на посаду головного бухгалтера Нововасилівської сільської ради, де і пропрацювала до січня 2018 року.

З лютого 2019 року по грудень 2020 року  працювала в  Іванівській селищній раді діловодом.

23 грудня 2020 року затверджено на посаду старости Нововасилівського сторастинського округу Іванівської селищної ради Херсонської області.

Одруженна.

Маю  двох дітей.

Судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину відсутні.