Іванівська селищна військова адміністрація
Генічеський район, Херсонська область

Громадське обговорення

Шановні жителі громади!

Запрошуємо до громадського обговорення пропозицій щодо перейменування населеного пункту та вулиць Іванівської селищної територіальної громади.

На виконання вимог Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімів», Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки»,  відповідно до розпорядження начальника Іванівської селищної військової адміністрації  07 березня 2024 року № 23 «Про проведення громадського обговорення питання перейменування/дерусифікації топонімів у Іванівській селищній територіальній громаді» (зі змінами).

Вивчення громадської думки триватиме з 11 березня по 11 квітня.

У зв’язку з тимчасовою окупацією територіальної громади пропозиції приймаються на електронну адресу: ivanivka.2022@gmail.com  з поміткою у темі листа «Перейменування» (в письмовій формі та надсилаються електронною поштою, повинні бути із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх надає (для юридичних осіб і органів самоорганізації із зазначенням їх найменування та місцезнаходження)

або шляхом заповнення гугл-форми:

Список на перейменування:

- вул. 40 років Перемоги;

- вул. Чкалова,

-  вул. 8 Березня

12. с. Новодмитрівка Друга:

- вул. 40 років Перемоги,

а також перейменуванню підлягає село Першотравневе.

Звіт про хід громадського обговорення перейменування сільського населеного пункту - с. Першотравневе та вулиць в населених пунктах Іванівської селищної територіальної громади за 21 день голосування

Звіт про хід громадського обговорення перейменування сільського населеного пункту - с. Першотравневе та вулиць в населених пунктах Іванівської селищної територіальної громади за 21 день голосування

17:33:39 01.04.2024

Положення про порядок найменування та перейменування об'єктів селищного підпорядкування та Положення про створення комісії з питань найменування (перейменування) об'єктів топоніміки