A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Іванівська селищна рада
Херсонська область, Генічеський район

Новини

Дата: від до Скинути

16 червня відбулася ХІ сесія Іванівської селищної ради

16 червня відбулася ХІ сесія Іванівської селищної ради,  у роботі якої взяли участь 25 депутатів. На порядок денний сесії було винесено 307 питань.  Відповідно до  рішення «Про внесення змін до рішення IV сесії селищної ради VIII скликання від 23 грудня 2020 року № 33 «Про бюджет Іванівської селищної територіальної громади на 2021 рік» збільшено видатки за рахунок субвенції з державного бюджету - отримано 3 млн. грн, які будуть спрямовані на реконструкцію стадіону «Колос». Проведено перерозподіл бюджетних призначень відповідно до звернень розпорядників бюджетних коштів: збільшено видатки на співфінансування Програми «Розвиток людського капіталу» на суму 21,7 тис. грн; надано фінансову підтримку комунальному підприємству «Дорожник-5» в сумі 480 тис. грн; збільшено видатки на первинну медичну допомогу для придбання аналізаторів крові та сечі в сумі 199 тис.грн; спрямувано видатки на благоустрій – 150 тис.грн; забезпечено оплату робіт по будівництву скверу в с.Агаймани на суму 700 тис. грн.

17:29 17.06.2021

У Іванівській селищній раді утворено спеціальну комісію з вивчення питань щодо наповнення дохідної частини бюджету громади та легалізації праці

У Іванівській селищній раді утворено спеціальну комісію з вивчення питань щодо наповнення дохідної частини бюджету громади та легалізації праці.

10:37 14.06.2021

10 червня 2021 року відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій з питань фінансів, бюджету та з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства

10 червня 2021 року відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту, на якому було розглянуто 9 проєктів рішень XI сесії селищної ради з наступних питань:

14:03 11.06.2021

Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку.

08:19 01.06.2021

26 травня 2021 року відбулося засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

26 травня 2021 року відбулося засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, на якому затверджені експертні висновки на відповідність проєктів регуляторних актів принципам державної регуляторної політики, встановлених статтею 4 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» щодо проєктів рішень  селищної ради:

21:44 26.05.2021

18 травня 2021 року відбулася Х сесія Іванівської селищної ради VІІІ скликання

18 травня 2021 року відбулася Х сесія Іванівської селищної ради VІІІ скликання. На сесії затверджено звіт про виконання бюджету селищної територіальної громади та звіт про використання коштів резервного фонду бюджету селищної територіальної громади за січень-березень 2021 року, з цього питання доповідав начальник фінансового відділу Іванівської селищної ради Пілецький С.Г.

15:13 19.05.2021

21 квітня 2021 року відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Іванівської селищної ради

21 квітня 2021 року відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Іванівської селищної ради (голова комісії Сергій Каністратенко, члени комісії: Юлія Сєчина, Наталя Галушко, Ігор Богданов, Сергій Назаренко), в ході якої розглянуто наступні питання:

18:30 21.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень