ЗВІТ про роботу Іванівського селищного голови Віктора Дебелого за 2021 рік

Звіт Іванівського селищного голови Віктора Дебелого за 2021 рік

Презентація звіту селищного голови за 2021 рік

Звіт селищного голови у мережі Youtube

Шановні мешканці територіальної громади!

Відповідно до пункту 7 статті 42 "Повноваження сільського, селищного, міського голови" Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", надаємо звіт Іванівського селищного голови Віктора Дебелого перед громадою про свою роботу у 2021 році. Враховуючи вимоги карантинних обмежень на території України, звітування відбувається у форматі онлайн у Youtube, трансляція також доступна для перегляду на сторінці Іванівської селищної ради «Ми різні, але ми разом»у мережі Facebook та на офіційному сайті Іванівської селищної ради (https://ivanivka-gromada.gov.ua/). З повною версією звіту можна ознайомитись на офіційному сайті Іванівської селищної ради в розділі «Звіт Іванівського селищного голови Віктора Дебелого за 2021 рік».