Перший заступник селищного голови

Щастлива Вікторія Сергіївна

Рішення І сесії селищної ради VІІІ скликання від 26 листопада 2020 року № 4

"Про затвердження на посади заступників селищного голови Іванівської селищної ради VІІI скликання"

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Щастлива Вікторія Сергіївна, народилася 05 лютого 1985 року в смт Іванівка Іванівського району Херсонської області. Громадянка України.

Освіта вища.

З 1991 по 2002 рік навчалася в Іванівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 Іванівського району Херсонської області. У 2002 році вступила на заочне відділення Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» і у 2008 році отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Соціальна робота».

З серпня 2003 року по червень 2007 року працювала педагогом-організатором в Іванівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2.

З 14 червня 2007 року працювала на посаді спеціаліста І категорії служби у справах неповнолітніх Іванівської районної державної адміністрації.

02 липня 2007 року була переведена на посаду спеціаліста І категорії сектору з питань опіки, піклування, усиновлення та сімейних форм виховання служби у справах неповнолітніх Іванівської районної державної адміністрації.

З 11 жовтня 2013 року переведена на посаду державного адміністратора Іванівської районної державної адміністрації.

05 жовтня 2015 року була переведена на посаду адміністратора сектору з надання адміністративних послуг апарату Іванівської районної державної адміністрації.

У жовтні 2015 року була обрана депутатом селищної ради від виборчого округу № 8.

10 листопада 2015 року обрана на посаду секретаря Іванівської селищної ради VII скликання.

26 листопада 2020 року була обрана на посаду першого заступника селищного голови, де і працюю до теперішнього часу.

Нагороджена грамотами голів обласної та районної державних адміністрацій.

Позапартійна.

Склад сім’ї: розлучена, дочка – Щастлива Діана Валентинівна.

Представницького мандата не маю.

Судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину відсутні.