Місцеві податки і збори

Розпорядження селищного голови

Розпорядження селищного голови №42 «Про встановлення ставок та пільг місцевих податків і зборів на території Іванівської селищної громади Генічеського району Херсонської області на 2024 рік»

16:10:47 21.07.2023

Рішення сесії №1729 «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Іванівської селищної територіальної громади»

16:06:54 21.07.2023

Рішення сесії №1728 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Іванівської селищної територіальної громади»

16:01:16 21.07.2023