Балашівський старостинський округ

Тетяна Євгеніївна

Рішення ІV сесії селищної ради VІІІ скликання

від 23 грудня 2020 року № 46

"Про затвердження на посаду старости Балашівського старостинського округу"

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Чумаченко Тетяна Євгеніївна, народилася 03 квітня 1967 року в смт Іванівка Іванівського району Херсонської області.

В 1974 році вступила до першого класу Балашовської восьмирічної школи, яку закінчила в 1982 році.

З 1982 по 1986 роки навчалася в Бериславському педагогічному училищі за спеціальністю – викладання в початкових класах загальноосвітньої школи.

З 1986 по1989 рік працювала вихователем груп продовженого дня Роздольненської середньої школи Каланчакського району.

З 1989 по 2006 рік – бібліотекар Балашовської сільської бібліотеки – філіалу.

З 2006 по 2009 роки спеціаліст Балашівської сільської ради по земельним питанням.

З 2009 по 2017 роки сільський голова сіл Балашове та Квіткове.

З 2017 по 2020 виконуюча обов’язки старости сіл Балашове та Квіткове.

23 грудня 2020 року затверджено на посаду старости Балашівського сторастинського округу Іванівської селищної ради Херсонської області.

Судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину відсутні.