Цифрова трансформація

Відбудовуйте з Дією. Спростили подання документів на програму єВідновлення

Міністерство цифрової трансформації України інформує: Розширюємо можливості єВідновлення, щоб власники пошкодженого росією майна подавали заявки ще швидше та зручніше. Допомагаємо людям — спрощуємо процедуру й додаємо два оновлення сервісу.

13:26:51 13.08.2024

Уряд ухвалив постанову про запуск електронного Містобудівного кадастру на державному рівні

Міністерство цифрової трансформації України інформує: Продовжуємо цифровізувати будівництво. Вже скоро вся взаємодія з містобудівною документацією відбуватиметься в єдиній електронній системі — Містобудівному кадастрі на державному рівні. Він запрацює через місяць, після того, як постанова набуде чинності.

13:22:18 13.08.2024

Підвищуємо прозорість транспортної галузі: відкрили дані Ліцензійного реєстру перевізників

Міністерство цифрової трансформації України інформує:  Продовжуємо розвивати сферу open data та публікувати більше наборів даних навіть під час війни. На черзі — інформація про ліцензії на перевезення пасажирів, вантажів та небезпечних відходів із Ліцензійного реєстру перевізників. Із 2010 року видано понад 57 тисяч ліцензій, тож, щоб моніторити правомірність їх отримання та підвищувати прозорість транспортної галузі, публікуємо дані з реєстру на порталі відкритих даних — https://curly.click/r/fa2b

18:41:26 12.08.2024

Міністерство оборони України запустило застосунок Армія+

Міністерство цифрової трансформації України повідомляє: Майже 5 років тому Мінцифра запустила тренд на цифровізацію в Україні, і зараз диджиталізація пронизує кожну сферу життя українців. Тож, спираючись на досвід та інфраструктуру Мінцифри, Міноборони запускає вже другий цифровий продукт — революційний застосунок для військових Армія+.

20:30:01 08.08.2024