Цифрова трансформація

Міністерство оборони України запустило застосунок Армія+

Міністерство цифрової трансформації України повідомляє: Майже 5 років тому Мінцифра запустила тренд на цифровізацію в Україні, і зараз диджиталізація пронизує кожну сферу життя українців. Тож, спираючись на досвід та інфраструктуру Мінцифри, Міноборони запускає вже другий цифровий продукт — революційний застосунок для військових Армія+.

20:30:01 08.08.2024

Оформити пенсію онлайн за допомогою Дія.Підпису можна! Даємо покроковий алгоритм

Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримати кваліфікований електронний підпис (КЕП), щоб подати заяву дистанційно, на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України реалізовано можливість оформлення пенсії за допомогою Дія.Підпису.

21:31:48 07.08.2024

Сервіс єПідприємець: як відкрити бізнес "під ключ" за однією заявою

Відкрити чи розширити свою справу можна за однією заявою, заощаджуючи час та уникнувши зайвої бюрократії. Уряд працює над створенням максимально зручних умов для започаткування та ведення підприємництва

16:09:22 26.07.2024

Як додати е-Посвідчення ветерана у Дії

Серед головних пріоритетів Уряду – діджиталізація ветеранських послуг. е-Посвідчення ветерана уже доступне у Дії. Більше не потрібно носити із собою паперовий аналог, тепер документ завжди під рукою – у смартфоні.

21:19:49 21.07.2024