У Нововасилівці може з'явитися спортивно-ігровий майданчик

Дата: 05.07.2018 10:00

За пропозицією Нововасилівської громадської організації "Добробут" (Голова - Мосейчук Олена Зіновіївна), селищною радою розроблено проект "Будівництво спортивного майданчика для заняття спортом, здорового способу життя та проведення культурного дозвілля для жителів села Нововасилівка Іванівського району Херсонської області" та, в установлений термін, подано до Херсонської обласної ради для участі в конкурсі проектів та програм розвитку сіл, селищ, міст Херсонської області.          Загальна вартість проекту складає 300 тис.грн.

Щиро сподіваємось, що наш проект пройде конкурсний відбір та буде успішно реалізований навесні 2019 року!

Вже зараз, в очікуванні цієї події, ми не сидимо склавши руки.

Завдяки тісній співпраці з місцевим фермером - керівником ФГ "УРОЖАЙ-2" Деркачем Володимиром Андрійовичем, нам вдалося вирішити болючу проблему Василівців - ліквідувати руїни будівлі колишнього колгоспу, що багато років "прикрашали" самісінький центр села. На місці колишнього розвалля і плануємо облаштувати майданчик.

Зараз проводимо підготовчі роботи, окультурюємо територію.

Варто зазначити, що у Іванівців вже є досвід облаштування подібного спортмайданчика, який зараз є осередком культурного життя і дозвілля Іванівців.

Тож будемо чекати результатів конкурсу та сподіватися на краще!