Нововасилівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»

Дата: 09.02.2018 12:52

Нововасилівський навчально-виховний комплекс «початкова школа – дошкільний навчальний заклад»  знаходиться  за  адресою: с. Нововасилівка, вул. Шкільна, 24.

Має електронну адресу та власний сайт (http://novovasiliv-nvk.at.ua). Будівлю школи введено в експлуатацію у 1993 році. Це сучасний обєкт  який має просторі класи, їдальню, актову залу, спортивний зал, облаштовано зону відпочинку для учнів початкових класів.

У закладі працює 14 педагогічних працівників, з  них   3  вихователя. Навчається 51 здобувачі освіти, сформовано 6 класів, дошкільний  підрозділ відвідує 24 вихованців.

В.о. директора Нововасилівського навчально-виховного комплексу «початкова школа – дошкільний навчальний заклад» - Дебела Віталія Вікторівна

Звіт директора

Нововасилівського навчально-виховного комплексу «початкова школа – заклад дошкільної освіти»  за 2018/2019 навчальний рік.

Звіт в.о. директора Нововасилівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний начальний заклад» за 2019/2020 навчальний рік

Звіт директора Нововасилівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад дошкіної освіти»  за 2020/2021 навчальний рік

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)