Трохимівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Дата: 11.02.2018 12:59

Історія Трохимівського НВК бере свій початок з 1935 року. За цей період зазнав численних реорганізацій з початкової до загальноосвітньої школи.

Трохимівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів введено в експлуатацію 1 вересня 1985 року.

Рішенням Х сесії районної ради VІІ скликання від 16.08.2016 року №142 заклад реорганізовано у навчально – виховний комплекс шляхом злиття загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та дошкільного навчального закладу «Сонечко». Навчальний заклад розрахований на 464 учня. Фактично  здобувають освіту  32 школярів і 16 вихованців дошкільного підрозділу.

До навчального закладу підвозяться діти з сіл Новодмитрівка Перша, Захарівка, Щасливе. Навчальний процес здійснюють 11 педагогів, з них мають вищу кваліфікаційну категорію –2 педагоги, першу -  6, спеціаліст – 2. У закладі працюють 3 старших вчителя.

В.о. директора Трохимівського навчально - виховного комплексу

Скирдова Віра Іванівна

Звіт директора Трохимівського навчально – виховного комплексу «початкова школа – заклад дошкільної освіти» Шпир Н.Г. про свою діяльність за 2018/2019 н.р. перед  педагогічним колективом та громадськістю.

Звіт в.о.директора Трохимівського навчально – виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Скирдової В.І. про свою діяльність за 2019/2020н.р. перед колективом закладу та громадськістю

ЗВІТ директора закладу перед громадськістю про діяльність закладу освіти в 2020/2021 навчальному році та перспективи розвитку закладу на 2021/2022 навчальний рік

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ загальних зборів педагогічного колективу, батьківського комітету, ради, піклувальної ради та громадськості Трохимівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Іванівської селищної ради Херсонської області

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)