Воскресенська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 09.02.2018 11:25

Історія Воскресенської школи починається  1908 року з утворення трирічної школи. В 1929 році було збудовано нове приміщення Воскресенської початкової школи. Тут було п'ять класних  кімнат. Навчання провадилося в дві зміни.З 1947 року школа була реорганізована у семирічку.До неї ходили діти з сіл Воскресенівка, Михайлівка, Андріївка, Орловка, Прокопівка, Успенівка.

У 1967 році збудували приміщення восьмирічної школи. У 1977 році розпочалося будівництво нового приміщення школи, яке почало функціонувати 1 квітня 1979 року, а у 1980 році школу було реорганізовано у середню. З 1982 року заклад очолював Чертков В.І. З 2018 року є Панченко С.М.

СТАТУТ Воскресенської початкової школи  Іванівської селищної ради Херсонської області

Звіт директора Воскресенської початкової школи Іванівської селищної ради Херсонської області про свою діяльність на посаді протягом 2019-2020 навчального року

Звіт директора Воскресенської початкової школи Іванівської селищної ради Херсонської області  про свою діяльність на посаді протягом 2020-2021 навчального року

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)