Ауріка Побиванець- бронзова призерка Відкритого Міжнародного чемпіонату Європи з кіокушин карате в Польщі (жителька села Шотівка).

Дата: 13.08.2018 07:35

24 березня в місті Луцьк відбувся чемпіонат України з кіокушин- карате серед хлопчиків та дівчаток.

На турнірі зібралися найкращі спортсмени з усієї України та команда республіки Білорусь.

У складі збірної команди Херсонської області в змаганнях узяла участь Побиванець Ауріка, яка виступила в двох дисциплінах: КУМІТЕ (поєдинки у віці 10-11 років (до 30 кг) та КАТА (формальні рухи в категорії 10-12 років).

В КУМІТЕ Ауріка впевнено здолала всіх суперників, достроково виборола перше місце!