23 серпня 2018 року Іванівська громада урочисто відзначила День Державного прапора України.

Дата: 23.08.2018 11:59

Сьогодні Іванівська громада урочисто відзначила День Державного прапора України. Біля будівлі районної ради відбулася церемонія його урочистого підняття. У цьому році підняти прапор надана честь представникам депутатського корпусу Іванівської селищної ради: Пілецькому С.Г. та Литвину О.В. Зі словами вітання до жителів та гостей селища звернулися Максак Н.І. – заступник голови Іванівської районної державної адміністрації та Щастлива В.С. – секретар Іванівської селищної ради. Мистецька частина за участі працівників комунального закладу «Базовий клубний заклад Іванівської селищної ради», дітей, творчих дитячих колективів «Едем» та «Ритм», комунального закладу «Базова бібліотека Іванівської селищної ради» наочно відобразила єднання українського народу у справі зміцнення і розвитку своєї держави, утвердження патріотизму, а також гідне вшанування борців за незалежність України всіх поколінь.

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 1 ???µ?»?????µ??, ???µ?±?? ?? ???° ???»?????µ???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 1 ???µ?»?????µ??, ???° ???»?????µ???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 2 ???µ?»?????µ???°, ?»?????? ??????????, ???µ???µ????, ???µ?±??, ???° ???»?????µ ?? ?????????????°

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???° ???»?????µ

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???????? ???»?? ???µ???????»?????? ???µ?»?????µ??, ?»?????? ??????????, ???µ?±??, ???±??????, ???µ???µ????, ???° ???»?????µ ?? ?????????????°