Відбулося засідання ХІІ сесії Іванівської селищної ради VІІ скликанняії

Дата: 05.09.2018 13:34

У середу 05 вересня 2018 року  відбулась  ХІІ сесія Іванівської селищної ради VІІ скликання. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати селищної ради, начальники відділів та  в.о. обов’язки старост  громади. На сесії присутніми були 18 депутатів, було розглянуто 99 питаннь порядку денного.

Депутатами були розглянуті питання: про внесення змін до рішення ІІI сесії  селищної ради VIІ скликання від 22 грудня 2017 року № 32 «Про затвердження селищного бюджету на 2018 рік» (перевиконання за січень-липень 2018 року, перерозподіл видатків), земельні питання, депутатські звернення, заслухано звіт інспектора праці селищної ради про роботу  за липень – серпень 2018 року, та інші питання порядку денного.