Відбулося засідання виконавчого комітету Іванівської селищної ради

Дата: 18.09.2018 13:46

18 вересня 2018 року, відбулося засідання виконавчого комітету Іванівської селищної  ради. Так, члени виконкому прийняли рішення про виділення коштів на проведення урочистого засідання клубу «Ветеран», та проведення урочистих заходів  до Дня людей похилого віку на території Іванівської селищної ради, також прийняли рішення про надання матеріальної допомоги мешканцям громади. Насамкінець, виконавчий комітет  прийняв рішення щодо присвоєння поштових адрес об’єктам житлової нерухомості.

Детальніше з рішеннями виконавчого комітету Іванівської селищної ради, прийнятими 18 вересня  2018 року можна перейшовши за посиланням – Діяльність селищної ради  «РІШЕННЯ ВИКОНКОМУ»  на сайті нашої громади.