Перші результати об'єднання громад в Іванівському районі

Дата: 11.08.2018 07:55

Перші результати об'єднання громад в Іванівському районі.

Громада не може ефективно функціонувати без жодної одиниці спецтехніки. Та до цього часу нам і це вдавалось... Як? Може розповісти селищний голова Віктор Дебелий та і вся команда Іванівської селищної ради.

Та зараз, ми на собі відчули підтримку держави - за кошти інфрастуктурної субвенції, придбано першу одиницю спецтехніки для КП "ДОРОЖНИК 5" - новий автогрейдер середнього класу. На черзі - екскаватор-навантажувач.

У 2019 році, згідно Плану соціально-економічного розвитку Іванівської ОТГ, планується закупівля спеціальної дорожньої машини - УЯР-01 для здійснення поямкового ремонту доріг.

Так, для вирішення першочергових проблем та надання якісних послуг населенню треба ще дуже багато: спеціалізований автомобіль для збору твердих побутових відходів, підйомний кран, автовишка, 3-4 трактори з причіпами та навісним обладнанням... Але, важливо те, що вже сьогодні, маємо перші вагомі результати.