21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2018 11:43

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цей день - це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

У рамках заходів по відзначенню Дня Гідності та Свободи відбулися заходи і в нашій громаді.

Сьогодні трудовий колектив Іванівської селищної ради та представники трудових колективів районної державної адміністрації,   установ, організацій та громадськість району взяли участь у мітингу присвяченому Дню Гідності та Свободи.

До присутніх звернулися секретар Іванівської селищної ради Вікторія Щастлива та заступник голови районної державної адміністрації Наталія Максак, які закликали пам’ятати про мужність наших співвітчизників, які у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Ведучі заходу нагадали як «Євромайдан» об’єднав весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності нашої держави, її розвитку в європейському співтоваристві.

Під час мітингу присутні вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання