День Святого Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят, з яким пов’язані дитячі мрії та сподівання, яке дітлахи чекають не менше, ніж Новий рік.

Дата: 19.12.2018 11:01

Щоб розширити знання дітей про життя святого Миколая та на його прикладі виховувати у читачів доброту, чуйність, гуманність та милосердя, бібліотекар представила дітям відео-презентацію «Що ми знаємо про святого Миколая-Чудотворця?»
Працівники будтнку культури підготували свято «Святий Миколай до нас завітай». До малюків, крім Миколая з торбою подарунків, завітали на гостини Ангели,красуня Зима, вередлива Лінь та Чортик. Діти дізналися від ведучих про історію виникнення свята, а потім разом з персонажами казок співали ,танцювали, грали у веселі ігри. З нагоди свята всі отримали від Миколая солодощі ,також дітей поздоровили в.о старости В.І.Нудьга ,фірма Універсал-Експо.