Конкурс директорів

Дата: 10.01.2019 08:43

Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад керівників Іванівського ліцею № 2 Іванівської селищної ради (Херсонська область, Іванівський район, смт Іванівка, вул. Іванівська, 142 А), Воскресенської початкової школи Іванівської селищної ради (Херсонська область, Іванівський район, с.Воскресенка, вул. Шкільна, 15) та Нововасилівського навчально-виховного комплексу «початкова школа-заклад дошкільної освіти» Іванівської селищної ради (Херсонська область, Іванівський район, с.Нововасилівка, вул. Шкільна, 24), який тривав із 19 по 27 грудня 2018 року.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснювався за результатами:

1) перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту»«Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року (відеододаток 1);

2) перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання (відеододаток 2);

3)публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації (відеододаток 3).

За результатами конкурсу на посаду директора Іванівського ліцею № 2 призначена Чернявська Жанна Едуардівна, директора Воскресенської початкової школи – Панченко Світлана Миколаївна, директора Нововасилівського начально-виховного комплексу «початкова школа-заклад дошкільної освіти» – Дебела Віталія Вікторівна.

Посилання на відео (https://drive.google.com/drive/folders/1lTy-RhXiqgl2v08Cnq0NcQ33nzJ0FfpB)