Засідання постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин, планування території, архітектури та охорони навколишнього середовища

Дата: 27.02.2019 11:11

27.02.2019 р. відбулося засідання постійної комісії Іванівської селищної ради з питань регулювання земельних відносин, планування території, архітектури та охорони навколишнього середовища. Розглядалися заяви громадян які надійшли до відділу земельних відносин. Доповідав начальник відділу земельних відносин Литвин О.В..

Велося обговорення про надання дозволупозміні цільового призначення земельних ділянок, а також щодо поділу земельних ділянок комунальної власності. Розглянуто звернення депутата Іванівської селищної ради Бабіжаєвої О.А., про визнання нежитлових будівель безхазяйним майном, за адресою: смт Іванівка, вул. Іванівська (поблизу адмінбудівлі).