Конкурс «Міс Весна -2019» для маленьких красунь

Дата: 06.03.2019 17:07

06 березня 2019 року в актовій залі комунального закладу «Дитячо-юнацький центр» Іванівської селищної ради для дівчаток початкової ланки навчання закладів освіти Іванівської ОТГ проведено культурно розважальний захід «Міс Весна -2019». У конкурсі взяли участь учениці 5 закладів освіти.
В ході конкурсу учасниці змагалися у вмінні презентувати себе, продемонстрували таланти у кулінарній справі, виконавській майстерності та інших конкурсах.
За результатами змагань, абсолютною переможницею, а, отже, володаркою титулу «Міс Весна - 2019» стала Міркевич Вероніка, учениця 3 класу Благодатненського навчально-виховного комплексу «гімназія-заклад дошкільної освіти». Інші дівчатка також не залишилися без почесних звань: Іщук Дарія, учениця 4 класу Іванівського ліцею № 2 була номінована як «Міс глядацьких симпатій»; Кулішенко Дарина, четвертокласниця Іванівського ліцею № 1 отримала почесний титул «Міс Чарівність», Перепелко Олександра, другокласниця Новавасилівського навчально-виховного комплексу «початкова школа – заклад дошкільної освіти» визнана найвправнішою кулінаркою і, відповідно, отримала перемогу у номінації «Міс Господарочка». Чукаєва Поліна, учениця Трохимівського навчально-виховного комплексу «початкова школа – заклад дошкільної освіти» отримала титул «Міс Фантазія».
Всі учасниці конкурсу були відзначені грамотами та подарунками.